00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB289G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB290G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 560 605 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 560 606 |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 560 606 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 560 605 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 560 609 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X122A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 560 610 |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1133T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 52 |
| Długość 1 [mm] | 487 |
| Długość 2 [mm] | 359 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
