0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01918-2 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| Informacja uzupełniająca | z trzpieniem stojącym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 18128 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40199 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw rolek, pasek rozrządu |
| Szerokość [mm] | 27 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28,5 |
| Materiał | Metal |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45122 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S7 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45124 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 198 119 A S1 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45130 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 106 119 F S5 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01170-2 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01918-2 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| Informacja uzupełniająca | z trzpieniem stojącym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 18128 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40199 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw rolek, pasek rozrządu |
| Szerokość [mm] | 27 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28,5 |
| Materiał | Metal |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45122 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S7 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45124 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 198 119 A S1 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45130 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 106 119 F S5 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01170-2 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
