00| Kod towaru | ASH KCK0506 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Liczba części [-częściowy] | 4 |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba łańcuchów | 1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
0
0
00| góra | |
| Kod towaru | FEB 101880 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 101882 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 78 |
| Liczba ogniw łańcucha | 74 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| góra | |
| Kod towaru | FEB 104145 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17772 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, łańcuch rozrządu |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24281 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | szyna ślizgowa, łańcuch rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25223 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30325 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Środek, góra | |
| Kod towaru | FEB 39968 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | Środek |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44961 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
| Kod towaru | MTG 7490014 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 13 |

0| Kod towaru | TCK0015-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z kołami zębatymi |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
00| Kod towaru | ASH KCK0506 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Liczba części [-częściowy] | 4 |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba łańcuchów | 1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
0
0
00| góra | |
| Kod towaru | FEB 101880 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 101882 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 78 |
| Liczba ogniw łańcucha | 74 |
| Liczba ogniw łańcucha | 104 |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| góra | |
| Kod towaru | FEB 104145 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17772 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, łańcuch rozrządu |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24281 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | szyna ślizgowa, łańcuch rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25223 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30325 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Środek, góra | |
| Kod towaru | FEB 39968 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68VH |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Strona zabudowy | Środek |
| Strona zabudowy | góra |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44961 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| uwzględnić informację serwisową |
| Kod towaru | MTG 7490014 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 13 |

0| Kod towaru | TCK0015-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z kołami zębatymi |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
