0
00
00| Kod towaru | INA 530040910 |
| Producent | INA |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | CNT CT909K9 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 1,393 |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| alternatywnie | |
| z rolkami | 2 |
0| Kod towaru | FEB 173220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19548 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06B 109 119 F S4 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23646 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27298 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30891 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | HP 108 014 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | pasek rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| Długość [mm] | 1200 |
| Szerokość [mm] | 23 |
00| Kod towaru | HP 111 157 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | rolka napinacza, pasek rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Szerokość [mm] | 31 |
| Materiał | Stal |
