0
0
00| Kod towaru | FEB 100410 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, łańcuch rozrządu |
| Długość [mm] | 105 |
| Szerokość [mm] | 56 |
| Rozmiar klucza | 6 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| dla numeru OE | 266 050 02 11 S3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17772 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, łańcuch rozrządu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24281 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | szyna ślizgowa, łańcuch rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25223 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30325 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30548 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, łańcuch rozrządu |
| dla numeru OE | 266 050 02 11 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30549 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 126 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44961 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 108 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44968 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 126 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | MTG 7490014 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 13 |
