0
0
00| Kod towaru | KNE KC135D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90,0 |
| Wysokość [mm] | 131,2 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 57,6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 14 |
| Długość opakowania [cm] | 10,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,60 |
| Ciężar netto [g] | 451 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0038 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | M 36x1,5 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 58 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434438 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 88,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 131,5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0211 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 587709 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | UNF 3/4"-16 |
| Ciężar [kg] | 0,581 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0038 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | M 36x1,5 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 58 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434438 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 88,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 131,5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0211 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 587709 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | UNF 3/4"-16 |
| Ciężar [kg] | 0,581 |
