0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183011 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| Liczba zębów | 24 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183026 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| Liczba zębów | 24 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183037 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 28 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| dla numeru OE | 06A 198 141 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |
| Liczba zębów | 24 |
| dla numeru OE | 068 141 037 F |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 24 |
| dla numeru OE | 068 141 037 MX |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 240 |
| Liczba zębów | 23 |
| dla numeru OE | 038 141 032 G |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183210N |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza dociskowa sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| dla numeru OE | 06A 141 025 Q |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183225N |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza dociskowa sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| dla numeru OE | 027 141 026 C |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | SRL S33-077 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Liczba zębów | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wysprzęglika centralnego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dociskiem sprzęgła |
| Informacja uzupełniająca | z tarczą sprzęgła |
| Średnica [mm] | 210 |
00| Kod towaru | HP 108 513 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 24 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183011 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| Liczba zębów | 24 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183026 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| Liczba zębów | 24 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183037 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 28 |
| wieloczęściowy | trzyczęściowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Informacja uzupełniająca | z talerzykiem wysprzęglika |
| dla numeru OE | 06A 198 141 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |
| Liczba zębów | 24 |
| dla numeru OE | 068 141 037 F |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 24 |
| dla numeru OE | 068 141 037 MX |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 240 |
| Liczba zębów | 23 |
| dla numeru OE | 038 141 032 G |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183210N |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza dociskowa sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 211 |
| dla numeru OE | 06A 141 025 Q |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV183225N |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | tarcza dociskowa sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| dla numeru OE | 027 141 026 C |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | SRL S33-077 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw sprzęgieł |
| Liczba zębów | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wysprzęglika centralnego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dociskiem sprzęgła |
| Informacja uzupełniająca | z tarczą sprzęgła |
| Średnica [mm] | 210 |
00| Kod towaru | HP 108 513 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tarcza sprzęgła |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 210 |
| Liczba zębów | 24 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części |
