00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | ASH 30-02-256 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN :3/4 X 16 OUT :34 |
| dla numeru OE | 3192217400 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | COO FP5091 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
000| Kod towaru | FAS FT39149 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP855/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36x1.5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H316WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | MAN WK8028Z |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64 |
0| Kod towaru | MD 4856 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339026140 |
| Średnica [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
00
00| Kod towaru | PUR CS437 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR CS795 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 63 |
| Średnica 4 [mm] | 57 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4x16UNF |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5105 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4X16UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
0
00| Kod towaru | VAL 587751 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Ciężar [kg] | 0,495 |
00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
00| Kod towaru | ASH 30-02-256 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN :3/4 X 16 OUT :34 |
| dla numeru OE | 3192217400 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | COO FP5091 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
000| Kod towaru | FAS FT39149 |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP855/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36x1.5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H316WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | MAN WK8028Z |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 64 |
0| Kod towaru | MD 4856 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339026140 |
| Średnica [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
00
00| Kod towaru | PUR CS437 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 138 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 57 |
| Średnica 4 [mm] | 63 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR CS795 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 63 |
| Średnica 4 [mm] | 57 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4x16UNF |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5105 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4X16UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
0
00| Kod towaru | VAL 587751 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Ciężar [kg] | 0,495 |
