0
00
00| Kod towaru | DEL TC1306 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 62 |
| Szerokość [mm] | 46 |
| Wysokość [mm] | 46 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 106420 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Wymiar stożka [mm] | 13 |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| na dole, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 35293 02 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
0
00
000| Kod towaru | TRW JBJ723 |
| Producent | TRW |
| Opis | sworzeń wahacza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z akcesoriami |
| Wymiar stożka [mm] | 16 |
| dla numeru OE | 54500-BC41A |
| dla numeru OE | 54501-AX600 |
| dla numeru OE | 54500-AX600 |
| dla numeru OE | 54501-BC41A |
