0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 72 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,3 |
| Natężenie prądu [A] | 8,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 118,7 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,2 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 112 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 72 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,3 |
| Natężenie prądu [A] | 8,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 118,7 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,2 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP084 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 112 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 114 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 157 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
