0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | VKA 5Q0407182A/KIT |
| Producent | VIKA |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
000| wewnątrz, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 24390 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| z tyłu, na dole, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38403 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 30 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
0| na dole, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S4015 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | Guma / metal |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| z tyłu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 52077408 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | MOZ L29C08 |
| Producent | MONROE |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Ciężar [kg] | 0,360 |
| Długość opakowania [cm] | 14,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5 |
000| z lewej, z prawej, na dole, Oś przednia, przed osią | |
| Kod towaru | NTY ZTP-VW-001A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | przed osią |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
0
0
00| wewnątrz, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 110 060 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Liczba na oś | 2 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Szerokość [mm] | 31 |
| dla numeru OE | 1K0 407 182 |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 116 567 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Materiał korpusu | Stal |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Liczba na oś | 2 |
0
0
000| wewnątrz, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 24390 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| z tyłu, na dole, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38403 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 30 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0
00| z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 38404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
0| na dole, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S4015 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | Guma / metal |
| Grubość [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 48 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28 |
| z tyłu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 52077408 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | MOZ L29C08 |
| Producent | MONROE |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| wymagana liczba | 2 |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Ciężar [kg] | 0,360 |
| Długość opakowania [cm] | 14,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5 |
000| z lewej, z prawej, na dole, Oś przednia, przed osią | |
| Kod towaru | NTY ZTP-VW-001A |
| Producent | NTY |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | przed osią |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
0
0
00| wewnątrz, z przodu, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 110 060 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Liczba na oś | 2 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Szerokość [mm] | 31 |
| dla numeru OE | 1K0 407 182 |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 116 567 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | tuleja wahacza / poduszka wahacza |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Materiał korpusu | Stal |
| Rodzaj wahacza | do wahacza poprzecznego |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Liczba na oś | 2 |
