0
0
00| Kod towaru | FEB 30365 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182231 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182503 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182501 |
| Długość [mm] | 248 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| uwzględnić informację serwisową |
0| Kod towaru | DEC A140058 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
00| Kod towaru | DEC A210011 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC A210011-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
00| Kod towaru | DEC M110111 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0| Kod towaru | FEB 178368 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19590 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 19592 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 248 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22532 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36103 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36107 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38164 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38165 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
00| Kod towaru | HP 109 041 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| materiał ramki | Tworzywo spieniane |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 44 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30365 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182231 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182503 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182501 |
| Długość [mm] | 248 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| uwzględnić informację serwisową |
0| Kod towaru | DEC A140058 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 42 |
00| Kod towaru | DEC A210011 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC A210011-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
00| Kod towaru | DEC M110111 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0| Kod towaru | FEB 178368 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19590 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 19592 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 248 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22532 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36103 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36107 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38164 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38165 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
00| Kod towaru | HP 109 041 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| materiał ramki | Tworzywo spieniane |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 44 |
