0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 34987 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| dla numeru OE | 54321-JD00B |
| dla numeru OE | 54321-JG01B |
| dla numeru OE | 54321-JG02B |
| dla numeru OE | 54325-ED00A |
| dla numeru OE | 54325-ED02A |
| sparowany numer artykułu | 34986 01 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S020326 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54321-JD00B |
| dla numeru OE | 54321-JG01B |
| dla numeru OE | 54321-JG02B |
| dla numeru OE | 54325-ED00A |
| dla numeru OE | 54325-ED02A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | LMI 34987 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| dla numeru OE | 54321-JD00B |
| dla numeru OE | 54321-JG01B |
| dla numeru OE | 54321-JG02B |
| dla numeru OE | 54325-ED00A |
| dla numeru OE | 54325-ED02A |
| sparowany numer artykułu | 34986 01 |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S020326 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54321-JD00B |
| dla numeru OE | 54321-JG01B |
| dla numeru OE | 54321-JG02B |
| dla numeru OE | 54325-ED00A |
| dla numeru OE | 54325-ED02A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
