0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 36951 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Liczba na oś | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 37574 01 |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 C |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 D |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 E |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 A |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 C |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490294 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Liczba części [-częściowy] | 2 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 696 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Liczba na oś | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 803 024 |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 C |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 D |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 E |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 A |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 C |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 36951 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Liczba na oś | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 37574 01 |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 C |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 D |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 E |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 A |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 C |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490294 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| Liczba części [-częściowy] | 2 |
0
00
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 802 696 |
| Producent | SACHS |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Liczba na oś | 2 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 803 024 |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 C |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 D |
| dla numeru OE | 5Q0 412 331 E |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 A |
| dla numeru OE | 5QD 412 331 C |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
