00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-00500 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 6U7513031A |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 30225 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 191412303 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 84 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | Guma |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| Masa [g] | 163 |
| Grubość [mm] | 84 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 32286 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 1H0413175 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 225 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 102 |
| Średnica 1 [mm] | 21 |
| Średnica 2 [mm] | 75 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 32289 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 357412331A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma / metal |
| Masa [g] | 376 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 32296 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 96535010 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma / metal |
| Masa [g] | 441 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 32492 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 56 |
| Masa [g] | 69 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37485 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 66 |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37499 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 1093 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37510 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 90 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50128 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 387 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50524 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 609 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50531 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 176412303A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 84 |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 306 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50576 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 312 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50587 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 463 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50593 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Masa [g] | 481 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 126 |
| Numer komponentu | 2 |
0
00
00| Kod towaru | MON 11642 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK067 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK001 |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
00
00| Kod towaru | MON 16296 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 27 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK069 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK071 |
| Ciężar [kg] | 3,000 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
00
00| Kod towaru | MON G16577 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK067 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK052 |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
0
00
00| Kod towaru | MON R2702 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 350 |
| Długość 2 [mm] | 550 |
| Ciężar [kg] | 1,600 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
