0
00
00| Kod towaru | MON G8388 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 391 |
| Długość 2 [mm] | 537 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK163 |
| Ciężar [kg] | 3,800 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37485 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 66 |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37519 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303F |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 55 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 62 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37521 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303P |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Masa [g] | 46 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50133 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 228 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50569 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 231 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 126 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51124 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 279 |
| Numer komponentu | 4 |
0
00
00| Kod towaru | MON G8388 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 391 |
| Długość 2 [mm] | 537 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK163 |
| Ciężar [kg] | 3,800 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37485 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 66 |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37519 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303F |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 55 |
| wymagana liczba | 2 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 62 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 37521 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| dla numeru OE | 1K0412303P |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Masa [g] | 46 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50133 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 228 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50569 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 231 |
| Numer komponentu | 4 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51123 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 126 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 51124 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 279 |
| Numer komponentu | 4 |
