0| Oś przednia, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-314700 |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694702 |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 20365001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX6-FI600 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0| Oś przednia, Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-314700 |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694702 |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 20365001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX6-FI600 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 414700 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 444700 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Kod towaru | DEC DSD003O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Kod towaru | DEC DSD007O |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2000955 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OYO 20A9474-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Kod towaru | SAC 100 786 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | FE32/22X176A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Kod towaru | SAC 170 268 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | FE32/22X176A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Kod towaru | SAC 170 426 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | FEE32/22X176A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
