00| Kod towaru | ASH 64-02-203 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Gwint zewn. [mm] | 10 |
00| Kod towaru | ASH 64-03-307 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Gwint zewn. [mm] | 9,5 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC47207 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| dla numeru OE | 83420-16020 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31570 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 BSP |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31640 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31670 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 28265 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
0
0| Kod towaru | JPN 50E2002-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kraj producenta pojazdu | Wielka Brytania |
| kontrolę jakości przeprowadzono w | Wielka Brytania |
| nie dla wersji dla kraju | Wielka Brytania |
| Wersja na kraj | Wielka Brytania |
| Kraj produkcji silnika | Wielka Brytania |
| nie dla kraju produkcji pojazdu | Wielka Brytania |
| zaprojektowano w | Wielka Brytania |
| wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| nie wyprodukowany w | Wielka Brytania |
0| Kod towaru | MD 82437 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 52650 |
| Wymiar gwintu | 1/8"-27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Kolor obudowy | czerwony |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
0| Kod towaru | MD 82446 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 8342087703000 |
| Długość [mm] | 40 |
| Wymiar gwintu | 1/8" BSPT |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kod towaru | MTG 0905010 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba zestyków | 1 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727033 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Wymiar gwintu | 1/8 |
| dla numeru OE | 4671065 |
0
0| Kod towaru | OYO 50E2002-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
