00| Kod towaru | ASH 21-IS-IS4 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| dla numeru OE | 8981394280 |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS16 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | B7277EG01A |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS20 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 272771CA0A |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS4 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 27891BM401KE |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | FAA-NS30 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12501 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12518 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92510 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC M110062 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
000| Kod towaru | FAS FT37335PM |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19442 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN FP2141 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 2141 |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2141 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Czas montażu [min] | 12 |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | MD 17020 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 27891BM401KE |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | MD 17327F |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 27891AX01A |
| Długość [mm] | 225 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 44 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | MD 17477 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 6447ZX |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | HP 722 557 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
00| Kod towaru | ASH 21-IS-IS4 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| dla numeru OE | 8981394280 |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS16 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | B7277EG01A |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS20 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 272771CA0A |
00| Kod towaru | ASH 21-NS-NS4 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| dla numeru OE | 27891BM401KE |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | FAA-NS30 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12501 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12518 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 229 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92510 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 201 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC M110062 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
000| Kod towaru | FAS FT37335PM |
| Producent | FAST |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19442 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN FP2141 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 2141 |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 2141 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Czas montażu [min] | 12 |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | MD 17020 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 27891BM401KE |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | MD 17327F |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 27891AX01A |
| Długość [mm] | 225 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 44 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
0| Kod towaru | MD 17477 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 6447ZX |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | HP 722 557 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
