0
00
000| Kod towaru | DEN IW16TT |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | z opornikiem |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Technika połączeń | Solid SAE |
| Rozmiar klucza | 20.6 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Ciężar brutto [g] | 61 |
| artykuł alternatywny | IW16TT |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13459 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13457 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13453 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13451 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
0
0
00| Kod towaru | BER UPT 8 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Jakość/Klasa | Poly-V Tit |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13450 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13448 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,71 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13456 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13454 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13512 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13510 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13459 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13457 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13453 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13451 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
0
0
00| Kod towaru | BER UPT 8 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Jakość/Klasa | Poly-V Tit |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13450 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13448 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,71 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13456 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13454 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13512 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13510 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
