00| Kod towaru | ASH 30-01-109 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN : 3/4 X 16 / OUT |
| dla numeru OE | 164034U11A |
| Długość [mm] | 137 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
00| Kod towaru | DEC A120012 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36X1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16UNF |
0| Kod towaru | DP1110.13.0140 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP857 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 94 |
| Rozmiar gwintu 1 | M36x1.5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 64 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK940/6X |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rozmiar gwintu wejście | M36x1.5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | MD 4142 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16403G990A |
| Średnica [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | HP 701 565 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 137 |
