0
0| Kod towaru | JPN 30F1019-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP857/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 154 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 97 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A120056 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 154 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DJP FF1161 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 150,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Ciężar [kg] | 0,539 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0158 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 147 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK940/22 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 4543 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 164037F401 |
| Średnica [mm] | 95 |
| Wysokość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
0| Kod towaru | JPN 30F1019-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP857/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 154 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 97 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A120056 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 154 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DJP FF1161 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 150,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Ciężar [kg] | 0,539 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0158 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 147 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK940/22 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 4543 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 164037F401 |
| Średnica [mm] | 95 |
| Wysokość [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
