0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 78,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 85,7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132113 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52123 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52251 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52522 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 105 |
| Wysokość [mm] | 26 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM596514 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | rolka kierunkowa / prowadząca, pasek klinowy zębaty |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 8 |
| Materiał | Metal |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
0
0
00| Kod towaru | FEB 108977 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | FEB 176714 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176734 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176735 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176736 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177700 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | rolka kierunkowa / prowadząca, pasek klinowy zębaty |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 8 |
| Materiał | Metal |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
0
0
00| Kod towaru | FEB 33470 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 78,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 85,7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 78,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 85,7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132113 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52123 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52251 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 189 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52522 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 105 |
| Wysokość [mm] | 26 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM596514 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | rolka kierunkowa / prowadząca, pasek klinowy zębaty |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 8 |
| Materiał | Metal |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
0
0
00| Kod towaru | FEB 108977 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | FEB 176714 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176734 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176735 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 176736 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177700 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | rolka kierunkowa / prowadząca, pasek klinowy zębaty |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 8 |
| Materiał | Metal |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
0
0
00| Kod towaru | FEB 33470 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 27 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 78,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 85,7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
