0
0
00| Kod towaru | FEB 105789 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 105790 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
000| Kod towaru | FEB 22552 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182107 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | do zestawu do przezbrajania, wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182204 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182229 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 347 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | BLP ADV182533 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182535 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182534 |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
000| Kod towaru | FEB 105790 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 105791 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 105789 |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Wysokość [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109216 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 347 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
0| Kod towaru | FEB 178364 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 178367 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38599 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 49665 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | do zestawu do przezbrajania, wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | MMA BCF207 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 214 |
| Szerokość [mm] | 288 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość 1 [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 105789 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 105790 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
000| Kod towaru | FEB 22552 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182107 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | do zestawu do przezbrajania, wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182204 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182229 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 347 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | BLP ADV182533 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182535 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADV182534 |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
000| Kod towaru | FEB 105790 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 105791 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 105789 |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Wysokość [mm] | 34 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109216 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 347 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
0| Kod towaru | FEB 178364 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 178367 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38599 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 49665 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | do zestawu do przezbrajania, wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | MMA BCF207 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 214 |
| Szerokość [mm] | 288 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość 1 [mm] | 30 |
