0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52247 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52509 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADM52511 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52511 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADM52509 |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | FEB 176713 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177662 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19439 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 19440 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19440 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 19439 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27291 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39747 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39759 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39760 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39763 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52247 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122105 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52509 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADM52511 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52511 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADM52509 |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 109139 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | FEB 176713 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177662 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19439 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 19440 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19440 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 19439 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27291 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39747 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39759 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39760 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39763 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
