0
00
00| Kod towaru | DEL HDS407 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74164 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x100 |
00| Kod towaru | BMI 26046 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 106,6 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0
00
00| Kod towaru | DEN DG-182 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Double coil |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 106 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | ERR6066 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 34,1 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Kod towaru | MTG H1 120 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 105 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
