0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74145 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74145 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-005 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Double coil |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10140105 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 25 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
00| Kod towaru | BMI 26006 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH271/102 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wersja | Double Coil Long |
| Wersja | Post Heating |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,6 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,72 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900071304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 44,5 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 90,5 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 825 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0051 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-005 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Double coil |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10140105 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 25 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
00| Kod towaru | BMI 26006 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH271/102 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wersja | Double Coil Long |
| Wersja | Post Heating |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 92 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,6 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,72 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
0
0| Kod towaru | MMA 062900071304 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | świeca żarowa |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 44,5 |
| Długość 2 [mm] | 24 |
| Długość całkowita [mm] | 90,5 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| Kod towaru | MTG H1 825 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0051 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
