0
0
0| Kod towaru | FAE 74141 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x125 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 25 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 64,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-012 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Gwintowana złączka | M5x0.8 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 62,2 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10213002 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 22,6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP071 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 59621X |
| Średnica [mm] | 6 |
| Długość [mm] | 60 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
00| Kod towaru | BMI 26026 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M5x0,8 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 60 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-012 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Gwintowana złączka | M5x0.8 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 62,2 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10213002 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 22,6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP071 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 59621X |
| Średnica [mm] | 6 |
| Długość [mm] | 60 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
00| Kod towaru | BMI 26026 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M5x0,8 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 60 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
