0
0
0| Kod towaru | KAM KP047 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 98 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11832 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 019 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 963 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250202129 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
00| Kod towaru | BMI 26007 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300012 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0
00| Kod towaru | FEB 01002 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 99,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | FEB 176033 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 99,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 709 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4x0,7 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H1 922 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 12 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 99,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
00| Kod towaru | HP 700 402 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP047 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 98 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11832 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 019 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 963 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0250202129 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
00| Kod towaru | BMI 26007 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0| Kod towaru | DEC E300012 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0
00| Kod towaru | FEB 01002 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 99,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | FEB 176033 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 99,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 709 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4x0,7 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
| Kod towaru | MTG H1 922 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 12 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 99,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
00| Kod towaru | HP 700 402 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
