0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 44 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 3,5 |
| Opór [Ohm] | 0,6 |
| Długość całkowita [mm] | 169 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36,4 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT31814 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 065 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 171 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 068 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202125 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 170 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
0
0
0| Kod towaru | BOS 0250403054 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 171,9 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
00| Kod towaru | BMI 26052 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
0
0| Kod towaru | FEB 176183 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Długość [mm] | 170 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26112 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP080 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 170 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Kod towaru | MTG H1 145 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 600 623 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
