0
0
00| Kod towaru | HEN H10WD01 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr, hydraulika robocza |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
0| Kod towaru | HEN HY10WD01 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr, hydraulika robocza |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | MAN WD920 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr, hydraulika robocza |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Rodzaj filtra | do dużych ciśnień |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | COO FT4883 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica 3 [mm] | 72 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16UNF |
0
0
0| Kod towaru | FEB 33140 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34100 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS149 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | SRL S11-3117 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
0| Kod towaru | COO FT4883 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica 3 [mm] | 72 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16UNF |
0
0
0| Kod towaru | FEB 33140 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 34100 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS149 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | SRL S11-3117 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
