0
0
00| Kod towaru | FTR OP549 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-206 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94,3 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560041010 |
00| Kod towaru | ASH 10-0L-L05 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | LPX100590 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 109 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210024 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC A211022 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0022 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [cal] | "3/4""-16" |
0| Kod towaru | DP1110.11.0271 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,5 |
| Szerokość [mm] | 94,5 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0290 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 77,7 |
| Szerokość [mm] | 77,7 |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 108978 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
0| Kod towaru | KAM F105801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 006.05.53.431.000 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC17 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 107,5 |
| Wysokość [mm] | 113,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Długość opakowania [cm] | 11,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 11,40 |
| Ciężar netto [g] | 780 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W940/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15315/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 4371580 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0
0
00| Kod towaru | FTR OP549 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-206 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94,3 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560041010 |
00| Kod towaru | ASH 10-0L-L05 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | LPX100590 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 109 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210024 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC A211022 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0022 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [cal] | "3/4""-16" |
0| Kod towaru | DP1110.11.0271 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,5 |
| Szerokość [mm] | 94,5 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
0| Kod towaru | DP1110.11.0290 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 77,7 |
| Szerokość [mm] | 77,7 |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 108978 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39767 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
0| Kod towaru | KAM F105801 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 006.05.53.431.000 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC17 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 107,5 |
| Wysokość [mm] | 113,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Długość opakowania [cm] | 11,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 11,40 |
| Ciężar netto [g] | 780 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W940/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15315/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 4371580 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
