00| Kod towaru | HP 101 090 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 107 506 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 107 694 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Kształt | z sześciokątem |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
