0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102516 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 468 |
| Szerokość [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210014 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102201 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 291 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210102 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Wymiar gwintu | M22X1.5-6H |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 72 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37426 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37427 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | MD FKJEE002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | 4781452BB |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102516 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 468 |
| Szerokość [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210014 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102201 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 291 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210102 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Wymiar gwintu | M22X1.5-6H |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 72 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37426 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37427 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | MD FKJEE002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw filtra |
| dla numeru OE | 4781452BB |
