0
0
000| Kod towaru | NGK D-POWER 20 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 96,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ91811 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
00| Kod towaru | BMI 26050 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 96,7 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
0
0
00| Kod towaru | FEB 15949 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0| Kod towaru | FEB 181461 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0| Kod towaru | FEB 181462 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
