0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Kod towaru | QFL0045 |
| Producent | QUINTON HAZELL |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4-16 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Kod towaru | QFL0045 |
| Producent | QUINTON HAZELL |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4-16 |
