000| Kod towaru | NTY FFF-TY-015 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 58 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | KAM F313301 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 186100-5420 |
| Wysokość [mm] | 137 |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
0| Kod towaru | MD 4117 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2330364020 |
| Średnica [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4494 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2330364010 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Rodzaj filtra | z czujnikiem wody |
00| Kod towaru | MD 4834 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16901RMAE00 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4856 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339026140 |
| Średnica [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
