000| Kod towaru | NTY FFF-RE-025 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12332 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | bez czujnika wody |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Średnica rury [mm] | 10 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 180012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | bez czujnika wody |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Średnica rury [mm] | 10 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem |
0
0| Kod towaru | KAM F305501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| dla numeru OE | 16400JD50A |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 103 |
0| Kod towaru | MD 4855 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD52A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | bez złącza dla czujnika wody |
0| Kod towaru | MD 4870 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD50A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
