00| Kod towaru | HP 104 393 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 126 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0257 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 X 1,5 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 X 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | HP 104 393 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 126 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0257 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 X 1,5 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 X 1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
