0
0
000| Kod towaru | BLP ADN12317 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość [mm] | 159 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | COO FT5141 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
00| Kod towaru | DEC A110002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 163 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12648 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez szybkozłączki |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21598 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21756 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
00| Kod towaru | KOL 50013032 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 158 |
00| Kod towaru | KOL 50013632 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 82 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 164 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
0| Kod towaru | MEC ELE6043 |
| Producent | MECAFILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wysokość [mm] | 165 |
0
00
00| Kod towaru | PUR EP90C |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
0| Kod towaru | SRL S11-5052 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
00| Kod towaru | HP 103 023 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| zalecane rozszerzenie naprawy, patrz lista akcesoriów |
00| Kod towaru | HP 401 032 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.14.003 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 13 32 1 270 038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
000| Kod towaru | BLP ADN12317 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość [mm] | 159 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | COO FT5141 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
00| Kod towaru | DEC A110002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 163 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12648 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez szybkozłączki |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21598 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21756 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
00| Kod towaru | KOL 50013032 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 158 |
00| Kod towaru | KOL 50013632 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 82 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 164 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
0| Kod towaru | MEC ELE6043 |
| Producent | MECAFILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wysokość [mm] | 165 |
0
00
00| Kod towaru | PUR EP90C |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica 3 [mm] | 8 |
| Średnica 4 [mm] | 8 |
0| Kod towaru | SRL S11-5052 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
00| Kod towaru | HP 103 023 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Wysokość [mm] | 158 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| zalecane rozszerzenie naprawy, patrz lista akcesoriów |
00| Kod towaru | HP 401 032 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.14.003 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 13 32 1 270 038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
