0
00
00| Kod towaru | FTR K1014 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1014A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192107 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92503 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADW192504 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC2702 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0011 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 11233 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 32367 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | MMA BCF161 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość 1 [mm] | 0 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU3054 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3054 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 3054 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 24 |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1014 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1014A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192107 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92503 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADW192504 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC2702 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0011 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 11233 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 32367 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | MMA BCF161 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość 1 [mm] | 0 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU3054 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3054 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 3054 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 24 |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1014 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | K 1014A |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192107 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADW192108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92503 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | ADW192504 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC2702 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0| Kod towaru | DP1110.12.0011 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 11233 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 32367 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| Kod towaru | MMA BCF161 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość 1 [mm] | 0 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CU3054 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3054 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 3054 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 24 |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 31 |
