0
00
00| Kod towaru | FTR K1162A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK3023-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 3023-2 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3023-2 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 307 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182515 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182516 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Kod towaru | DAC DFC0209W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
0| Kod towaru | DP1110.12.0168 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22284 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 22282 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 29 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1162A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK3023-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 3023-2 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3023-2 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 307 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182515 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182516 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Kod towaru | DAC DFC0209W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
0| Kod towaru | DP1110.12.0168 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22284 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 22282 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 29 |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1162A-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK3023-2 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 3023-2 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 3023-2 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Czas montażu [min] | 10 |
| Długość [mm] | 307 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182515 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182516 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 306 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Kod towaru | DAC DFC0209W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1162-2x |
0| Kod towaru | DP1110.12.0168 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22284 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 22282 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 29 |
