0
0| Kod towaru | JPN 30F1005-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | ASH 30-01-109 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN : 3/4 X 16 / OUT |
| dla numeru OE | 164034U11A |
| Długość [mm] | 137 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434281 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | COO FP5145 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 67 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR CS439 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 67 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5057 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F1005-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | ASH 30-01-109 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | IN : 3/4 X 16 / OUT |
| dla numeru OE | 164034U11A |
| Długość [mm] | 137 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434281 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | COO FP5145 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 67 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR CS439 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica 3 [mm] | 67 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
| Rozmiar gwintu 2 | M36x1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5057 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
