| Kod towaru | VAS S012 |
| Producent | DAVID VASCO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 58 |
00| Kod towaru | HP 103 607 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 58 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
| Kod towaru | VAS S012 |
| Producent | DAVID VASCO |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 58 |
00| Kod towaru | HP 103 607 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 58 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
