| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 32766 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54321BC40A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1528 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 32766C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 8200504291 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1430 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Numer komponentu | 3 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36784 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 744 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36787 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543253RA0A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1313 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | SNR |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 36787/2 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325ED00A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 2765 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 4 |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36787C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325JE20C |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1287 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0
00
00| Kod towaru | MON G7293 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Długość 1 [mm] | 370 |
| Długość 2 [mm] | 510 |
| Średnica otworu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| sparowany numer artykułu | G7292 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK491L |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK153 |
| Ciężar [kg] | 3,700 |
| Długość opakowania [cm] | 51,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,3 |
