0
0| Kod towaru | KAM F124001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0| Kod towaru | JPN 10F0A08-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 122 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48486 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-3172 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | M22*1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48486 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-3172 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | M22*1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
