00| Kod towaru | ASH 30-01-119 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 125 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Średnica zabudowy [mm] | 73 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 16403VK11B |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12351 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 99 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DJP FF1161 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 150,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Ciężar [kg] | 0,539 |
0| Kod towaru | MD 4142 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16403G990A |
| Średnica [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4298 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1640502N10 |
| Średnica [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Wymiar gwintu | 3/4 - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
