0
00
00| Kod towaru | V-LINE 24 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00| Kod towaru | HEL 8EH188704091 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704371 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704401 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705071 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188706071 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| dla numeru OE | 98079-5615G |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11P |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Wydłużona żywotność |
0
00
00| Kod towaru | NGK BKUR6ET-10 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
00| Kod towaru | HP 108 955 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
00| Kod towaru | HP 500 629 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
00
00| Kod towaru | V-LINE 24 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
00| Kod towaru | HEL 8EH188704091 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704371 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704401 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705071 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188706071 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| dla numeru OE | 98079-5615G |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | NGK BKR6EIX-11P |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Wydłużona żywotność |
0
00
00| Kod towaru | NGK BKUR6ET-10 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
00| Kod towaru | HP 108 955 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
00| Kod towaru | HP 500 629 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
