0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 61 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 3,5 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 182,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,8 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |

0| Kod towaru | ES92120 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 61 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 3,5 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 182,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,8 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |

0| Kod towaru | ES92120 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11805 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 921 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0| Kod towaru | FEB 176167 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | FEB 19097 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0031 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11805 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 921 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0| Kod towaru | FEB 176167 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | FEB 19097 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | VEM V99-14-0031 |
| Producent | VEMO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
