0
0
0| Kod towaru | FAE 74210 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 24 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 112,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 054 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 1 Nm |
| Długość [mm] | 118 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 19 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | DEC E300004 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9027-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 108,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 24 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 112,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 054 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 1 Nm |
| Długość [mm] | 118 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 19 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | DEC E300004 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9027-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 108,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
